• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Usługi wysokościowe

Usługi wysokościowe (drabina 18 m z podestem):

- wycinka drzew,

- czyszczenie rynien,

- zdejmowanie sopli,

- czyszczenie, dachów i elewacji,

- odśnieżanie dachów,

- montaż konstrukcji.

Stawiamy na doświadczenie, a naszą domeną jest profesjonalizm. W zakresie prac wysokościowych niezbędne jest także zaufanie. Wysoki poziom usług to znak rozpoznawczy naszej firmy.

W bogatej ofercie prac wysokościowych oferujemy Państwu m.in. wycinkę drzew, czyszczenie rynien, zdejmowanie sopli, odśnieżanie, czyszczenie dachów i elewacji, a także montaż konstrukcji. Korzystamy z 18 metrowej drabiny zakończonej podestem – to bardzo ułatwia prace i pozwala na dostęp do miejsc nieosiągalnych dla zwykłego człowieka. Kompleksowe prace wysokościowe wykonujemy z powodzeniem od kilkunastu lat. Profesjonalny sprzęt używany przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, a także sztab specjalistów posiadający odpowiednie badania wysokościowe pozwala świadczyć usługi alpinistyczne na najwyższym poziomie. Połączenie tych dwóch zalet ułatwia nam wykorzystywać zaplecze technologiczne do profesjonalnego wykonywania usług wysokościowych. Naszym głównym obszarem działania jest Warszawa, ale świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Dzięki wykorzystaniu naszego prywatnego sprzętu, zlecenia wykonujemy szybko i sprawnie. Terminowość jest główną z naszych zalet. Przy wykorzystaniu własnej drabiny nie potrzebujemy korzystać z rusztowań, ani oczekiwać na podnośnik. To również powoduje, że ceny naszych usług są niższe i bardziej konkurencyjne. Najwyższej klasy sprzęt alpinistyczny używany przez naszą firmę posiada wszelkie niezbędne atesty, co gwarantuje bezpieczeństwo dla naszych pracowników, ale także prawidłowe i rzetelne wykonanie zleconych zadań. To również wygoda pracy i niezawodność poszczególnych elementów. Sprzęt przeznaczony jest specjalnie do prac wysokościowych - posiadający europejskie certyfikaty CE, zabezpieczający przed upadkiem z wysokości, przeznaczony do wykonywania prac ryzykownych. 

Prawdą jest, że aby wykonywać prace na wysokości potrzeba doświadczonego zespołu, z profesjonalnym sprzętem, który zrealizuje nawet najbardziej „wygórowane” zlecenie, działając na najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Jeśli cenią sobie Państwo powyższe, zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy ABAB.