• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Hydroizolacja

SZYBKA WYCENA! SOLIDNE WYKONANIE! DOKŁADNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO!

ZADZWOŃ DO NAS! Tel.: (+48) 501 790 240

Hydroizolacja (bardzo długie okresy gwarancyjne dzięki materiałom wysokiej jakości):

- pokrywanie i uszczelnianie dachów w tym płaskich, odwróconych i zielonych

- naprawy i uszczelnienia tarasów łącznie z pokryciami żywicznymi,

- naprawa i uszczelnianie cieknących piwnic,

- naprawa i uszczelnianie cieknących garaży podziemnych,

- hydroizolacja i docieplenia fundamentów,

- iniekcja murów,

- hydroizolacja betonów (konstrukcje żelbetowe wiaduktów, mostów i.t.p.),

- hydroizolacja, zabezpieczania antykorozyjne konstrukcji stalowych (gwarancja ocynku),

- uszczelnienia w niskich temperaturach do -20 stopni C,

- uszczelnienia w kazdych warunkach pogodowych,

- uszczelnienia rurociągów i zbiorników metodami bezinwazyjnymi.

W każdym budynku potrzebna jest odpowiednia izolacja, która będzie uniemożliwiać zawilgocenie ścian, przedostawanie się wody, czy też pochłaniać parę. Już na etapie budowy naszego domu lub wykańczania mieszkania powinniśmy zadbać o to, aby izolacja była odpowiednia i wykonana zgodnie z projektem, przez profesjonalistów, którzy również doradzą nam jakie materiały i jaką opcję wykonania wybrać.

Hydroizolacja o której tutaj piszemy zwana jest również izolacją wodochronną. Podział, który przedstawiliśmy nazywa się fachowo: po pierwsze izolacją przeciwwilgociową, która chroni obiekt, przed działaniem wód gruntowych niewywierających ciśnienia w szczególności, gdy znajduje się na żwirze lub piasku. Po drugie izolacją przeciwwodną, gdzie ciśnienie powoduje, iż woda dostaje się do budynku, lub zalega gdzieś w pobliżu – głównie stosowana w piwnicach. Po trzecie izolacje parochronne, które uniemożliwiają przenikanie pary wodnej do pomieszczeń sąsiednich lub pomieszczenia głównego.

Najczęściej hydroizolacje wykonuje się w niższych kondygnacjach budynku, ale także tam, gdzie woda może spowodować zawilgocenie ścian lub posadzki. Chodzi tutaj o kuchnię, łazienkę lub też pomieszczenia szczególne w zakładach technologicznych lub przemysłowych.

Jako firma z długoletnim stażem i bogatym doświadczeniem – wykonaliśmy już setki izolacji –posiadamy równie szeroką ofertę w tym dziale. Realizujemy uszczelnianie dachów oraz pokrywanie ich odpowiednimi materiałami uniemożliwiającymi przeciekanie wód opadowych. Działamy także w niższych piętrach budynków uszczelniając piwnice, garaże, a także tarasy. Przy budowie domu warto jest zamówić nasze usługi w zakresie hydroizolacji i docieplenia fundamentów – to gwarancja nie tylko szczelności ścian, ale także utrzymania ciepła i odpowiedniego startu przy początkach naszej budowy. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne jak i firmy. Jako prężnie działające przedsiębiorstwo realizujemy projekty terminowo i rzetelnie. Produkty, które wykorzystujemy do hydroizolacji są najwyższej klasy materiałami, odpornymi i wytrzymałymi. Pracujemy w każdych warunkach – w tym również w bardzo niskich temperaturach, nie powodując utraty jakości i gwarancji.

Szukasz solidnego i uczciwego wykonawcy?

ZADZWOŃ DO NAS! Tel.: (+48) 501 790 240