• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Mycie pod ciśnieniem

Mycie pod ciśnieniem:

- mycie dachów,

- odgrzybianie dachów,

- niszczenie mchów,

- czyszczenie kostki brukowej,

- czyszczenie podłoży ceglanych, betonowych i stalowych.

Firma ABAB w swojej ofercie posiada również szeroko pojęte mycie pod ciśnieniem. Metoda ta stosowana jest do mycia dużych powierzchni – dachów, elewacji, kostki brukowej, podłoży ceglanych, betonowych czy stalowych. To również sposób na odgrzybianie dachów i niszczenie mchów.

Myjka ciśnieniowa, którą używamy w naszej działalności szybko usuwa brud. Wykorzystywana energia strumienia wody wraz z podgrzewaczem ułatwia nie tylko pracę, ale również dokładnie i starannie pozwala pozbyć się zabrudzeń. W myciu wodą pod ciśnieniem stosuje się ciśnienie wody poniżej 6,8 MPa. Na rynku są również dostępne opcje mycia pod wysokim ciśnieniem – w zakresie od 6,8MPa do 68MPa, a także czyszczenie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem jeszcze wyższym niż przytaczane powyżej.

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwi wykonanie każdego zlecenia. Posiadamy zarówno zbiorniki z wodą – gdyby nie było możliwości dostępu do niej, jak i narzędzia umożliwiające dostęp do wyższych partii budynków – drabiny, podest, korzystamy także z podnośnika koszowego w razie potrzeby. Ekipa naszych specjalistów dobierze nie tylko odpowiednią temperaturę mycia powierzchni, ale także odpowiednie środki chemiczne, które skutecznie usuną zanieczyszczenia. 

Podstawową metodą czyszczenia powierzchni jest mycie pod ciśnieniem przy wykorzystaniu gorącej wody.  Pamiętać musimy, że dobierając odpowiednią temperaturę uważać trzeba na materiał, który czyścimy, aby go nie uszkodzić. Tam gdzie jest to możliwe używamy strumienia wody o znacznie mniejszym strumieniu – a nawet pary wodnej. Środki chemiczne dodajemy tylko do bardzo sporych zabrudzeń, których ciepła woda nie będzie w stanie usunąć. Z doświadczenia wiemy, że z metody chemicznej korzystamy bardzo rzadko. Woda zdecydowanie usuwa nawet 95% zabrudzeń. Po zakończonym myciu zaproponujemy Państwu również środki impregnujące zapobiegające ponownemu gromadzeniu się brudu, aby wyczyszczona powierzchnia była  w idealnym stanie jak najdłużej. 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usługi mycia pod ciśnieniem. Jesteśmy przekonani, że nie ma zleceń nie możliwych do wykonania, są jedynie trudne, które potrzebują odpowiednich specjalistów takich jak my.