• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Usługi brukarskie

Usługi brukarskie:

- wykonywanie drenaży,

- wykonywanie opasek odwadniajacych,

- układanie chodników, wjazdów i podjazdów,

- układanie krawężników i obrzeży,

- układanie kostki betonowej, granitowej, oraz bruku,

- wykonywanie podbudowy,

- utwardzanie nawierzchni,

- drogi dojazdowe,

- mała architektura ogrodowa,

- ogrodzenia z bloczków ozdobnych,

- równanie terenu.

W tej dziedzinie najważniejsza jest stabilność podłoża pod wykonywaną inwestycję oraz warstwa wierzchnia – czyli kostka brukowa, granitowa czy betonowa. Usługi brukarskie firma Abab wykonuje od kilkunastu lat. Zdobywając bogate doświadczenie poprzez realizację setek projektów, a także zatrudniając fachowców – brukarzy, jesteśmy jednym z liderów w tej branży.

Jako firma posiadamy niezbędne maszyny i urządzenia pozwalające nam wykonywać zlecone projekty szybko i solidnie. Wykorzystując własne narzędzia jesteśmy w stanie obniżyć koszty usług brukarskich, dzięki czemu możemy konkurować na rynku cenowym z pozostałymi firmami. 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób indywidualnych jak i firm. 

Wykonujemy usługi brukarskie na małych i dużych powierzchniach. Dbamy o każdy detal w powierzonym nam projekcie. Na każdym jego etapie kontrolujemy jakość jego wykonania – począwszy od materiału, na pracy kończąc. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny. Doradzimy Państwu jaką koncepcję wybrać, pomożemy wyszukać materiały, zwrócimy uwagę na otoczenie, obciążenie nawierzchni, zważając również uwagę na walory estetyczne. 

W ramach usług brukarskich nasza firma oferuje wykonywanie drenaży, opasek odwadniających. Także układanie chodników, wjazdów i podjazdów. Układanie krawężników i obrzeży, kostki betonowej, granitowej oraz bruku. Wykonywanie podbudowy, utwardzanie nawierzchni, drogi dojazdowe. Realizujemy projekty małej architektury ogrodowej, ogrodzeń z bloczków ozdobnych, wyrównujemy teren.

Wykonamy dla Państwa każde zlecenie, każdy projekt, który Państwo zapragniecie. Zaproponujemy ciekawe aranżacje, architekturę krajobrazu, plan ogrodu, układ dekoracyjny kostki i wiele więcej. Z chęcią wykonamy pomiar obiektu, powierzchni, ścian, które chcą Państwo zagospodarować. Zapraszamy w tym celu do kontaktu z naszą firmą, specjaliści obsługi klienta przekierują Państwa do odpowiedniego fachowca, który się z Państwem skontaktuje i do Państwa przyjedzie, omawiając szczegóły proponowanego zlecenia.