• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Ślusarstwo usługowe

Ślusarstwo usługowe:

- wykonawstwo krat, bram i ogrodzeń na zamówienie,

- wykonawstwo konstrukcji, hale stalowe i namiotowe,

- spawanie metali,

- obróbka mechaniczna stali (toczenie, frezowanie, wycinanie laserowe).

„Jest coś głęboko satysfakcjonującego w nadawaniu czemuś kształtu własnymi rękami. Rzetelne rzemiosło jest jak pieśń obleczona w ciało. To akt stworzenia”. Te słowa Patricka Rothfussa idealnie odzwierciedlają zawód ślusarza. Dawniej rzemieślnika zajmującego się ręczną obróbką metali. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystywane są wszelkiego rodzaju elektronarzędzia wspomagające prace ślusarza. Szeroki jest również zakres usług, który w związku z tym może zaoferować. Począwszy od wykonywania przeróżnych przedmiotów metalowych, po ich montaż oraz naprawę urządzeń.

W XXI wieku możemy wyróżnić ślusarzy narzędziowych, monterów, mechaników czy ślusarzy artystycznych. Każdy z nich ma ze ślusarstwem wiele wspólnego, ale charakteryzują się specjalizacją w danej dziedzinie. Patrząc od strony praktycznej ślusarz wykonuje dzisiaj wiele – trasowanie, cięcie prostowanie, gięcie, wiercenie, nitowanie, skręcanie, montowanie i demontowanie, przecinanie, wyoblanie, docieranie polerowanie i wiele, wiele więcej…

Uwydatniając czynności ślusarza nie możemy, nie pochwalić się naszymi dokonaniami w tej dziedzinie. Firma Abab w zakresie ślusarstwa usługowego oferuje Państwu wykonawstwo krat, bram i ogrodzeń na zamówienie, wykonawstwo konstrukcji, hal stalowych i namiotowych, spawanie metali a także obróbkę mechaniczną stali – toczenie, frezowanie, wycinanie laserowe. Niewątpliwie idąc z duchem czasu oferta jest bardzo zmechanizowana. Większość czynności wykonują maszyny, a nadzór nad nim sprawują najlepsi fachowcy w swojej branży. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby finalny produkt był najwyższej jakości. Niewątpliwie łatwiej jest nam takowy osiągnąć, bo łącząc nowoczesność technologii, nabywane od lat umiejętności i wielowiekowe przenoszone z dziada pradziada tradycje produkcji, stworzyć możemy wymarzony produkt dla naszego klienta.

Zaletą wykonywanych przez nas przedmiotów jest jakość materiału, z którego je wykonujemy oraz staranność i dokładność w jego produkcji. Każdy etap jest monitorowany pod względem jakości, a także prawidłowości wykonywania zleconego projektu. Jesteśmy pewni, że posiadając taki zespół rzetelnych i solidnych pracowników oraz nowoczesną linię produkcji  zrealizujemy najbardziej wymyślne produkty.