• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Usługi dekarskie

Usługi dekarskie:

- więźby dachowe,

- krycie dachów polimerami na płycie OSB,

- krycie blachą trapezową,

- obróbki blacharskie,

- montaż rynien,

- montaż płotków przciwśniegowych,

- montaż stopni, ław i drabinek dekarskich,

- uszczelnienia i naprawa kominów,

- docieplenie dachów.

Dekarz to zawód, który wyodrębnił się pod koniec XIX wieku. Słowo pochodzi z niemieckiego „Decker” oznaczającej osobę pokrywającą. Dzisiaj, tak jak i kiedyś dekarz zajmuje się naprawianiem dachów i ich pokrywaniem. Odebrał on pracę cieśli, który w dawnych czasach zajmował się ich układaniem.

W szeregach naszej firmy posiadamy dekarzy z wieloletnim doświadczeniem. Oferują oni m.in. krycie dachów polimerami na płycie OSB, krycie blachą trapezową, obróbki blacharskie, montaż rynien, montaż płotków przeciwśniegowych, montaż stopni, ław i drabinek dekarskich, uszczelnianie i naprawa kominów, docieplenie dachów, a także więźby dachowe. Ten szeroki wachlarz usług w każdej chwili możemy powiększyć w zależności od wymagań klienta. Nasi pracownicy to fachowcy, którzy zrealizują nawet najbardziej wysublimowane zadanie, tak aby przypadło do gustu klienta. Wiemy dobrze, że dach, czy też inne prace mają służyć na długie lata, dlatego estetyka i sztuka dekarska jest u nas zawsze na pierwszym miejscu.

Wybierając naszą firmę zapewniamy gwarancję jakości zarówno wykonania jak i  trwałości materiałów, które wykorzystujemy przy pracach. Zlecając nam zadanie, pomożemy Ci wyliczyć koszty materiałów potrzebnych do jego realizacji, doradzimy w kwestii funkcjonalności zaproponowanego rozwiązania, zasadności poszczególnych elementów, a także określimy trudność prac i czas ich wykonania. 

Posiadamy niezbędne doświadczenie, zdobywane przez wiele lat naszej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane projekty na każdym etapie były odpowiednio kontrolowane i wykonywane zgodnie z harmonogramem prac. Cenimy solidność, rzetelność, terminowość, wykorzystujemy materiały sprawdzone przez nas, najwyższej jakości. Udzielamy gwarancji na wykonane przez nas prace i zakupione materiały. Wiemy, jak cenny jest czas i pieniądz, wybierając więc kompleksową realizację projektu przez naszą firmę, wiedz, że zaoszczędzisz jedno, jak i drugie. Z całą pewnością będziesz zadowolony z naszych usług! Usługi dekarskie firmy ABAB – jakość, gwarancja, terminowość!