• ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki
  • ABAB Piotr Biernacki

Szpachlowanie

Szpachlowanie przemysłowe agregatem i zacieranie maszynowe:

- szpachlowanie agregatem

- szlifowanie ścian,

- zacieranie ścian.

W szerokim zakresie usług proponowanych przez naszą firmę znajdziecie Państwo również usługę szpachlowania. Podkreślić należy, że dobre wykonanie, gwarantuje idealnie płaską powierzchnię, którą można następnie zaadoptować pod malowanie ścian, sufitów, wykładanie płytek lub tapetowanie. Ważne jest więc, aby szpachlowanie realizowane było przez fachowca, który nie tylko będzie mistrzem na swoim podwórku, ale również zwróci uwagę na wskazówki i zalecenia klienta.

Oferta naszej firmy w tym zakresie jest bardzo bogata. Posiadamy zespół rzetelnych, solidnych, a przede wszystkim terminowych zawodowców, którzy dokonają realizacji projektu z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych w zakresie materiałów, jak i samej pracy. Naszą domeną jest fachowe wykonanie, dobry kontakt z klientem i terminowość.

Istotne jest określenie zakresu prac. Czy wykonywać będziemy szpachlowanie rys i pęknięć, czy też uzupełniać ubytki, a może kompleksowo wyrównywać ściany szlifując je i zacierając. Szpachlowanie zawsze rozpoczynamy od sufitu. To on będzie wymagał od nas najwięcej uwagi, jest przecież obiektem, który będzie podlegał ocenie cały czas  - nie tylko domowników, ale również gości. Następnie przejść możemy do ścian. Zawsze wszelkie prace wykonywać należy bez zbędnego przestoju, nakładając pojedyncze warstwy nie większe niż 2 mm grubości. Na początku sprawdzić i przygotować należy podłoże – określić przyczepność starych powłok, usunąć je. Potem wygruntować , naprawić rysy i pęknięcia, uzupełnić większe ubytki, a co ważne zamontować listwy narożnikowe. Pierwsza warstwa służyć ma zawsze wyrównaniu powierzchni, kolejna może być nałożona dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej – to warstwa wygładzająca. Gdy gładź jest całkowicie wyschnięta możemy ją oszlifować przy użyciu siatki do szlifowania lub papieru ściernego. Tak przygotowaną ścianę lub sufit możemy poddać kolejnym pracom.

Zakres usługi oraz termin jej wykonania zawsze uzgadniamy indywidualnie z klientem. Ważne jest dla nas, aby na pierwszym miejscu postawić zadowolonego zleceniodawcę, który poleci naszą firmę swoim znajomym.